Penzion Hrad Sedloňov
Cena od: 240 Kč os./noc
Apartmá U Kožešníků
Cena od: 200 Kč os./noc
Chalupa U Kožešníků
Cena od: 164 Kč os./noc
Penzion Köhler
Cena od: 350 Kč os./noc

Deštné — lyžařské středisko

Hory, lesy, bílé pláně... Deštné je největším lyžařským střediskem v Orlických horách. Odstupňovanou náročností sjezdovek uspokojí lyžaře všech typů. Nabízí komplexní služby, bezplatné parkoviště přímo u sjezdovek, snowpark, večerní lyžování, horské hospůdky, příjemné ubytování a především poloviční ceny ve srovnání s lyžařskými středisky v Krkonoších.


Aktuality

7.2.2016
Svahy přes noc krásně přituhly. Máme krásné slunečné dopoledne a příjemnou lyžovačku. Otevřeny jsou všechny sjezdovky kromě Zákoutí. Využít můžete i hřiště lyžařské školy. Přímo pod sjezdovkou Marta u hlavního parkoviště je k dispozici nová půjčovna a autorizovaný servis lyží.

5.2.2016
Do dnešního rána napadlo 8 cm prachového sněhu. Přírodní sníh výrazně vylepšil podmínky pro lyžování! Večerní lyžování je posíleno o vlek B - Kotva od čtvrtka do soboty. V ostatních dnech jede pouze lanová dráha.

4.2.2016
Po delší době opět sněží. Teploty se pohybují od -1 do -3°C. Na sjezdovkách Závodní, Sportovní a Turistická v areálu Marta I je zatím dostatečná vrstva sněhu. Na těchto sjezdovkách leží od 20 do 70 cm. Několik málo kritických míst a hran se během oblevy vylyžovalo na led. Tyto místa se budou v následujících chladných dnech opravovat. Sjezdovka Marta je zasněžená z 1/3 šířky. Nad ránem jsme na této sjezdovce na pár hodin spustili sněžná děla. Zasněžování zde bude pokračovat i v noci na zítra. Nedostatek přírodního sněhu neumožňuje úpravu běžeckých tras. Nástupy z Deštného jsou zcela holé. Na hřebenu se sjízdná místa střídají s dlouhými vytátými úseky.


09/01/2009 Sedačková lanovka
Upozorňujeme návštěvníky areálu, že zítra z technických důvodů nepojede sedačková lanovka! Večerní lyžování bude obsluhovat kotvový vlek. Z důvodů skibobových závodu bude zítra uzavřena černá sjezdovka.

08/01/2009 Aktuální informace
Využijte vynikajících sněhových podmínek a přijeďte si zalyžovat! V Deštném se v těchto dnech jezdí absolutně bez čekacích dob! Na sjezdovkách leží od 45cm sněhu. V sobotu zveme všechny vyznavače freestylu na "Iguana Snowpark Opening Party No. 2". Ježdění v parku zdarma! Více v odkazu Iguana snowpark.

06/01/2009 Výborné podmínky!
Deštné se probudilo do krásného slunečného dne. Dnes se bude jezdit na prašanu, bez čekacích dob a na poloprázdných sjezdovkách! Ideální příležitost pro skvělou lyžovačku. Večer se jezdí každý den od 18 do 21 hodin. Běžecké stopy jsou upraveny: Deštné,Luisino Údolí,V.Deštná,Šerlich,Bukačka,Polom,Čihalka a zpět přes Bunkrovku do Deštného. Nové fotky v galerii.

05/01/2009 Aktuální informace
Od včerejška napadlo 30 cm prachového sněhu. Na sjezdovkách leží 45 cm sněhu. Podmínky pro lyžování jsou perfektní. Jezdíme na všech sjezdovkách! V areálu Marta I roste snowpark. Jezdíme každý den od 9:00 do 16:00. Večerní lyžování je také každý den od 18:00 do 21:00.

04/01/2009 Aktuální informace
Na sjezdovkách leží 40 cm technického sněhu. Podmínky pro lyžování jsou perfektní. Kromě tréninkové jsou v provozu všechny vleky a sjezdovky! V areálu Marta I roste snowpark. Jezdíme každý den od 9:00 do 16:00. Večerní lyžování je také každý den od 18:00 do 21:00.


News 36 - 40 of 77
First | Prev. | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | Next | Last All
Live web kamera
ZpravodajstvíFotogalerie


Partneři
Českosaské Švýcarsko
Víte že…

Víte, že na rozmanité lyžování jsou Jizerské hory jako stvořené? Špičák, Berdřichov i Severák leží nedaleko od sebe a poskytují rozdílnou náročnost sjezdovek. Jízdenky zakoupené v jednom středisku jsou platné i v obou dalších.